|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Golden Ellipse |
| Reference number | 3373 |
| Movement | Manual winding |
| Bracelet material | Yellow gold |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
| Movement/Caliber | 0 |
|
Case |
|
| Case diameter | 22 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Bezel material | Yellow gold |
| Dial | Gold |
| Dial numerals | No numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Yellow gold |
| Bracelet length | 120 mm |
| Lug width | 15 mm |
Patek Philippe Golden Ellipse 3373 Manual Winding
$679.00 Original price was: $679.00.$529.00Current price is: $529.00.
SKU: PP218-5393
Category: Golden Ellipse
Tags: 120 mm, 15 mm lug width, 3373, 6 mm, gold dial, golden ellipse, manual winding, no numerals, yellow gold bezel material, yellow gold bracelet material
Be the first to review “Patek Philippe Golden Ellipse 3373 Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!







Reviews
There are no reviews yet.