|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Golden Ellipse |
| Reference number | 4764/011 |
| Movement | Quartz |
| Bracelet material | Yellow gold |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
| Movement/Caliber | 0 |
|
Case |
|
| Case diameter | 19.5 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Bezel material | Yellow gold |
| Dial | Blue |
| Dial numerals | No numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Yellow gold |
| Bracelet length | 105 mm |
| Lug width | 13 mm |
Patek Philippe Golden Ellipse 4764/011 Quartz
$659.00 Original price was: $659.00.$509.00Current price is: $509.00.
SKU: PP218-100
Category: Golden Ellipse
Tags: 105 mm, 13 mm lug width, 4764/011, 5 mm, blue dial, golden ellipse, no numerals, quartz, yellow gold bezel material, yellow gold bracelet material
Be the first to review “Patek Philippe Golden Ellipse 4764/011 Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!








Reviews
There are no reviews yet.