|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | World Time |
| Reference number | 7130R-013 |
| Movement | Automatic |
| Case material | Red gold |
|
Caliber |
|
| Movement | Automatic |
|
Case |
|
| Case material | Red gold |
| Case diameter | 36 mm |
| Thickness | 8 mm |
| Dial | White |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet color | Brown |
| Bracelet length | 175 mm |
| Lug width | 18 mm |
Patek Philippe Complications 7130r-013 36MM Red Gold Case Automatic Movement
$439.00 Original price was: $439.00.$289.00Current price is: $289.00.
SKU: PP218-6681
Category: Complications
Tags: 175 mm, 18 mm lug width, 36 mm case diameter, 7130r-013, 8 mm, automatic movement, red gold case material, white dial, world time
Be the first to review “Patek Philippe Complications 7130r-013 36MM Red Gold Case Automatic Movement” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Perpetual Calendar
Sale!
Golden Ellipse
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!







Reviews
There are no reviews yet.