|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Movement | Manual winding |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Yellow gold |
| Gender | Men’s watch/Unisex |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 26 x 32 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Dial | Gold |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Yellow gold |
| Bracelet color | Gold |
| Bracelet length | 191 mm |
|
Functions |
|
| Date | |
Patek Philippe 26x32MM Yellow Gold Case Manual Winding
$359.00 Original price was: $359.00.$209.00Current price is: $209.00.
SKU: PP218-3367
Category: Patek Philippe others
Tags: 191 mm, 26x32 mm case diameter, 5 mm, gold bracelet, gold dial, manual winding, mens watch, unisex watch, yellow gold bracelet material, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe 26x32MM Yellow Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!





Reviews
There are no reviews yet.