|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Golden Ellipse |
| Reference number | 3930J |
| Movement | Quartz |
| Bracelet material | Calf skin |
| Gender | Men’s watch/Unisex |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
|
Case |
|
| Case diameter | 29 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Dial | White |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Calf skin |
| Bracelet color | Black |
| Bracelet length | 184 mm |
| Clasp | Buckle |
|
Functions |
|
| Date | |
Patek Philippe Golden Ellipse 3930j Quartz
$499.00 Original price was: $499.00.$349.00Current price is: $349.00.
SKU: PP218-4681
Category: Golden Ellipse
Tags: 184 mm, 3930j, 6 mm, black bracelet, buckle, calf skin bracelet material, golden ellipse, mens watch, quartz, unisex watch, white dial
Be the first to review “Patek Philippe Golden Ellipse 3930j Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5038g 36MM White Gold Case Automatic
Sale!
Sale!






Reviews
There are no reviews yet.