|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Movement | Manual winding |
| Bracelet material | Crocodile skin |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
| Movement/Caliber | 0 |
|
Case |
|
| Case diameter | 26 mm |
| Thickness | 8 mm |
| Bezel material | Yellow gold |
| Dial | White |
| Dial numerals | Arabic numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Crocodile skin |
| Bracelet length | 160 mm |
| Lug width | 21 mm |
Patek Philippe Manual Winding
$559.00 Original price was: $559.00.$409.00Current price is: $409.00.
SKU: PP218-3191
Category: Patek Philippe others
Tags: 160 mm, 21 mm lug width, 8 mm, arabic numerals, crocodile skin bracelet material, manual winding, white dial, yellow gold bezel material
Be the first to review “Patek Philippe Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Patek Philippe others
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5327g-001 39MM White Gold Case Automatic
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 7140r-001 35.1MM Rose Gold Case Automatic
Sale!







Reviews
There are no reviews yet.