|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Gondolo |
| Reference number | 5109 |
| Movement | Manual winding |
| Case material | Rose gold |
| Bracelet material | Crocodile skin |
| Gender | Men’s watch/Unisex |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
| Movement/Caliber | 0 |
|
Case |
|
| Case material | Rose gold |
| Case diameter | 30 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Bezel material | Rose gold |
| Dial | Champagne |
| Dial numerals | Arabic numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Crocodile skin |
| Bracelet length | 180 mm |
| Lug width | 24 mm |
|
Others |
|
| Small seconds | |
Patek Philippe Gondolo 5109 30MM Rose Gold Case Manual Winding
$339.00 Original price was: $339.00.$189.00Current price is: $189.00.
SKU: PP218-825
Category: Gondolo
Tags: 180 mm, 24 mm lug width, 30 mm case diameter, 5109, 6 mm, arabic numerals, champagne dial, crocodile skin bracelet material, gondolo, manual winding, mens watch, rose gold bezel material, rose gold case material, unisex watch
Be the first to review “Patek Philippe Gondolo 5109 30MM Rose Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 3970p 36MM Platinum Case Manual Winding
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5970g-001 40x41MM White Gold Case Manual Winding
Sale!
Sale!






Reviews
There are no reviews yet.