|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Golden Ellipse |
| Reference number | 4134/4 |
| Movement | Manual winding |
| Case material | White gold |
| Bracelet material | White gold |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
| Movement/Caliber | 0 |
|
Case |
|
| Case material | White gold |
| Case diameter | 21 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Bezel material | White gold |
| Dial | Blue |
| Dial numerals | No numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | White gold |
| Bracelet length | 105 mm |
| Lug width | 14 mm |
Patek Philippe Golden Ellipse Apr-34 21MM White Gold Case Manual Winding
$659.00 Original price was: $659.00.$509.00Current price is: $509.00.
SKU: PP218-1409
Category: Golden Ellipse
Tags: 105 mm, 14 mm lug width, 21 mm case diameter, 6 mm, apr-34, blue dial, golden ellipse, manual winding, no numerals, white gold bezel material, white gold bracelet material, white gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Golden Ellipse Apr-34 21MM White Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!







Reviews
There are no reviews yet.