|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Reference number | 4836 |
| Movement | Quartz |
| Case material | Yellow gold |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
| Movement/Caliber | E15 |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 29 x 27 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Dial | White |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet length | 145 mm |
Patek Philippe 4836 29x27MM Yellow Gold Case Quartz
$399.00 Original price was: $399.00.$249.00Current price is: $249.00.
SKU: PP218-1204
Category: Patek Philippe others
Tags: 29x27 mm case diameter, 4836, 5 mm, e15, quartz, white dial, womens watch, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe 4836 29x27MM Yellow Gold Case Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!












Reviews
There are no reviews yet.