|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Movement | Manual winding |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Yellow gold |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 22 x 17 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Dial | Gold |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Yellow gold |
| Bracelet color | Gold |
| Bracelet length | 165 mm |
Patek Philippe 22x17MM Yellow Gold Case Manual Winding
$339.00 Original price was: $339.00.$189.00Current price is: $189.00.
SKU: PP218-3881
Category: Patek Philippe others
Tags: 165 mm, 22x17 mm case diameter, 6 mm, gold bracelet, gold dial, manual winding, yellow gold bracelet material, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe 22x17MM Yellow Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Patek Philippe others
Patek Philippe Jan-39 21.5MM Yellow Gold Case Manual Winding











Reviews
There are no reviews yet.