|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Twenty~4 |
| Reference number | 4910/10A |
| Movement | Quartz |
| Case material | Steel |
| Bracelet material | Steel |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
|
Case |
|
| Case material | Steel |
| Case diameter | 25 mm |
| Water resistance | 3 ATM |
| Dial | Blue |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Steel |
| Bracelet color | Silver |
| Bracelet length | 165 mm |
| Lug width | 14 mm |
Patek Philippe Twenty-4 4910/10a 25MM Steel Case Quartz
$359.00 Original price was: $359.00.$209.00Current price is: $209.00.
SKU: PP218-6266
Category: Twenty-4
Tags: 14 mm lug width, 165 mm, 25 mm case diameter, 3 atm water resistance, 4910/10a, blue dial, quartz, silver bracelet, steel bracelet material, steel case material, twenty-4, womens watch
Be the first to review “Patek Philippe Twenty-4 4910/10a 25MM Steel Case Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Patek Philippe others
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Golden Ellipse







Reviews
There are no reviews yet.