|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Vintage |
| Reference number | 3649-1 |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Calf skin |
| Gender | Men’s watch/Unisex |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 30 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Dial | Black |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Calf skin |
| Bracelet color | Black |
| Bracelet length | 216 mm |
| Clasp | Buckle |
Patek Philippe Vintage Jan-49 30MM Yellow Gold Case
$559.00 Original price was: $559.00.$409.00Current price is: $409.00.
SKU: PP218-3424
Category: Vintage
Tags: 216 mm, 30 mm case diameter, 6 mm, black bracelet, black dial, buckle, calf skin bracelet material, jan-49, mens watch, unisex watch, vintage, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Vintage Jan-49 30MM Yellow Gold Case” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5038g 36MM White Gold Case Automatic
Sale!
Patek Philippe others
Sale!






Reviews
There are no reviews yet.