|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Twenty~4 |
| Movement | Quartz |
| Bracelet material | Satin |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
|
Case |
|
| Case diameter | 25 mm |
| Water resistance | 3 ATM |
| Dial | Black |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Satin |
| Bracelet length | 171 mm |
| Lug width | 21 mm |
Patek Philippe Twenty-4 Quartz
$459.00 Original price was: $459.00.$309.00Current price is: $309.00.
SKU: PP218-3612
Category: Twenty-4
Tags: 171 mm, 21 mm lug width, 3 atm water resistance, black dial, quartz, satin bracelet material, twenty-4, womens watch
Be the first to review “Patek Philippe Twenty-4 Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!











Reviews
There are no reviews yet.