|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Twenty~4 |
| Reference number | 4910/11R-010 |
| Movement | Quartz |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
|
Case |
|
| Case diameter | 26 mm |
| Thickness | 7 mm |
| Dial | Brown |
| Dial numerals | Roman numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet color | Gold |
| Bracelet length | 171 mm |
| Clasp | Double-fold clasp |
Patek Philippe Twenty-4 4910/11r-010 Quartz
$359.00 Original price was: $359.00.$209.00Current price is: $209.00.
SKU: PP218-3265
Category: Twenty-4
Tags: 171 mm, 4910/11r-010, 7 mm, brown dial, double-fold clasp, quartz, roman numerals, twenty-4, womens watch
Be the first to review “Patek Philippe Twenty-4 4910/11r-010 Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!





Reviews
There are no reviews yet.