|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Travel Time |
| Reference number | 4934R |
| Case material | Rose gold |
| Bracelet material | Crocodile skin |
|
Case |
|
| Case material | Rose gold |
| Case diameter | 35 mm |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Brown |
| Dial numerals | Roman numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Crocodile skin |
| Bracelet color | Brown |
| Bracelet length | 14 mm |
| Lug width | 19 mm |
| Clasp | Buckle |
| Clasp material | Rose Gold |
Patek Philippe Travel Time 4934r 35MM Rose Gold Case
$539.00 Original price was: $539.00.$389.00Current price is: $389.00.
SKU: PP218-1366
Category: Travel Time
Tags: 140 mm, 19 mm lug width, 35 mm case diameter, 4934r, brown bracelet, brown dial, buckle, crocodile skin bracelet material, roman numerals, rose gold case material, rose gold clasp material, sapphire crystal, travel time
Be the first to review “Patek Philippe Travel Time 4934r 35MM Rose Gold Case” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5038g 36MM White Gold Case Automatic
Sale!
Sale!
Sale!











Reviews
There are no reviews yet.