|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Neptune |
| Reference number | 4880 |
| Movement | Quartz |
| Case material | Steel |
| Bracelet material | Steel |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
|
Case |
|
| Case material | Steel |
| Case diameter | 27 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Dial numerals | Roman numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Steel |
| Bracelet color | Silver |
| Bracelet length | 165 mm |
| Clasp | Fold clasp |
Patek Philippe Neptune 4880 27MM Steel Case Quartz
$599.00 Original price was: $599.00.$449.00Current price is: $449.00.
SKU: PP218-6862
Category: Neptune
Tags: 165 mm, 27 mm case diameter, 4880, 6 mm, fold clasp, neptune, quartz, roman numerals, silver bracelet, steel bracelet material, steel case material, womens watch
Be the first to review “Patek Philippe Neptune 4880 27MM Steel Case Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5327g-001 39MM White Gold Case Automatic






Reviews
There are no reviews yet.