|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Neptune |
| Reference number | 4880/1A |
| Movement | Quartz |
| Case material | Steel |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
|
Case |
|
| Case material | Steel |
| Case diameter | 26 mm |
| Dial | Silver |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet length | 165 mm |
Patek Philippe Neptune 4880/1a 26MM Steel Case Quartz
$679.00 Original price was: $679.00.$529.00Current price is: $529.00.
SKU: PP218-3185
Category: Neptune
Tags: 26 mm case diameter, 4880/1a, neptune, quartz, silver dial, steel case material
Be the first to review “Patek Philippe Neptune 4880/1a 26MM Steel Case Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!






Reviews
There are no reviews yet.