|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Nautilus |
| Movement | Quartz |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
|
Case |
|
| Case diameter | 27 mm |
| Crystal | Glass |
| Dial | Champagne |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet color | Gold |
| Bracelet length | 145 mm |
| Lug width | 16 mm |
| Clasp | Double-fold clasp |
Patek Philippe Nautilus Quartz
$359.00 Original price was: $359.00.$209.00Current price is: $209.00.
SKU: PP218-1172
Category: Nautilus
Tags: 145 mm, 16 mm lug width, champagne dial, double-fold clasp, glass, nautilus, quartz, womens watch
Be the first to review “Patek Philippe Nautilus Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!












Reviews
There are no reviews yet.