|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Movement | Manual winding |
| Bracelet material | Leather |
| Gender | Men’s watch/Unisex |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
| Movement/Caliber | 0 |
|
Case |
|
| Case diameter | 21 mm |
| Thickness | 9 mm |
| Bezel material | Yellow gold |
| Dial | White |
| Dial numerals | Roman numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Leather |
| Bracelet length | 130 mm |
| Lug width | 13 mm |
|
Others |
|
| Small seconds | |
Patek Philippe Manual Winding
$399.00 Original price was: $399.00.$249.00Current price is: $249.00.
SKU: PP218-372
Category: Patek Philippe others
Tags: 13 mm lug width, 130 mm, 9 mm, leather bracelet material, manual winding, mens watch, roman numerals, unisex watch, white dial, yellow gold bezel material
Be the first to review “Patek Philippe Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5270/1r Rose Gold Case Manual Winding
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!






Reviews
There are no reviews yet.