|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Reference number | 3373/1 |
| Movement | Manual winding |
| Case material | White gold |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
|
Case |
|
| Case material | White gold |
| Case diameter | 17 x 22 mm |
| Thickness | 6.5 mm |
| Dial | Silver |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet length | 160 mm |
Patek Philippe Jan-73 17x22MM White Gold Case Manual Winding
$359.00 Original price was: $359.00.$209.00Current price is: $209.00.
SKU: PP218-4941
Category: Patek Philippe others
Tags: 17x22 mm case diameter, 6.5 mm, jan-73, manual winding, silver dial, white gold case material, womens watch
Be the first to review “Patek Philippe Jan-73 17x22MM White Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5038g 36MM White Gold Case Automatic
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5327g-001 39MM White Gold Case Automatic
Sale!











Reviews
There are no reviews yet.