|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Gondolo |
| Reference number | 5009/1 |
| Movement | Manual winding |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Yellow gold |
| Gender | Men’s watch/Unisex |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
| Movement/Caliber | 215 |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 39 x 25.5 mm |
| Thickness | 6.5 mm |
| Crystal | Sapphire crystal |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Yellow gold |
| Bracelet length | 165 mm |
| Clasp | Fold clasp |
Patek Philippe Gondolo Jan-21 39×25.5MM Yellow Gold Case Manual Winding
$459.00 Original price was: $459.00.$309.00Current price is: $309.00.
SKU: PP218-853
Category: Gondolo
Tags: 165 mm, 215, 39x25.5 mm case diameter, 6.5 mm, fold clasp, gondolo, jan-21, manual winding, mens watch, sapphire crystal, unisex watch, yellow gold bracelet material, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Gondolo Jan-21 39×25.5MM Yellow Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5320g-001 40MM White Gold Case Automatic
Sale!
Sale!
Sale!










Reviews
There are no reviews yet.