|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Gondolo |
| Reference number | 4981R-001 |
| Movement | Quartz |
| Bracelet material | Leather |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
|
Case |
|
| Case diameter | 21.5 x 36 mm |
| Thickness | 8 mm |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | White |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Leather |
| Bracelet length | 155 mm |
Patek Philippe Gondolo 4981r-001 Quartz
$439.00 Original price was: $439.00.$289.00Current price is: $289.00.
SKU: PP218-337
Category: Gondolo
Tags: 155 mm, 4981r-001, 8 mm, gondolo, leather bracelet material, quartz, sapphire crystal, white dial
Be the first to review “Patek Philippe Gondolo 4981r-001 Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!















Reviews
There are no reviews yet.