|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Gondolo |
| Reference number | 4981R-001 |
| Movement | Quartz |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Crocodile skin |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
| Movement/Caliber | E15 |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 22.5 x 36.5 mm |
| Thickness | 8.5 mm |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Mother of pearl |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Crocodile skin |
| Bracelet color | Bordeaux |
| Bracelet length | 155 mm |
| Lug width | 23 mm |
| Clasp | Buckle |
Patek Philippe Gondolo 4981r-001 22.5×36.5MM Yellow Gold Case Quartz
$439.00 Original price was: $439.00.$289.00Current price is: $289.00.
SKU: PP218-6869
Category: Gondolo
Tags: 155 mm, 22.5x36.5 mm case diameter, 23 mm lug width, 4981r-001, 8.5 mm, bordeaux bracelet, buckle, crocodile skin bracelet material, e15, gondolo, mother of pearl dial, quartz, sapphire crystal, womens watch, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Gondolo 4981r-001 22.5×36.5MM Yellow Gold Case Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!









Reviews
There are no reviews yet.