|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Golden Ellipse |
| Reference number | 3567/1 |
| Movement | Manual winding |
| Case material | White gold |
| Bracelet material | White gold |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
| Movement/Caliber | 0 |
|
Case |
|
| Case material | White gold |
| Case diameter | 26 mm |
| Thickness | 4.5 mm |
| Bezel material | White gold |
| Dial | Blue |
| Dial numerals | No numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | White gold |
| Bracelet length | 140 mm |
| Lug width | 18 mm |
Patek Philippe Golden Ellipse Jan-67 26MM White Gold Case Manual Winding
$459.00 Original price was: $459.00.$309.00Current price is: $309.00.
SKU: PP218-1353
Category: Golden Ellipse
Tags: 140 mm, 18 mm lug width, 26 mm case diameter, 4.5 mm, blue dial, golden ellipse, jan-67, manual winding, no numerals, white gold bezel material, white gold bracelet material, white gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Golden Ellipse Jan-67 26MM White Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Golden Ellipse
Sale!
Sale!







Reviews
There are no reviews yet.