|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Calatrava |
| Reference number | 3445/6 |
| Movement | Manual winding |
| Case material | White gold |
| Gender | Men’s watch/Unisex |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
| Movement/Caliber | 27-460M |
|
Case |
|
| Case material | White gold |
| Case diameter | 35 x 10 mm |
| Thickness | 10 mm |
| Dial | Silver |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet length | 185 mm |
Patek Philippe Calatrava Jun-45 35x10MM White Gold Case Manual Winding
$479.00 Original price was: $479.00.$329.00Current price is: $329.00.
SKU: PP218-1166
Category: Calatrava
Tags: 10 mm, 27-460m, 35x10 mm case diameter, calatrava, jun-45, manual winding, mens watch, silver dial, unisex watch, white gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Calatrava Jun-45 35x10MM White Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!













Reviews
There are no reviews yet.