|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Calatrava |
| Reference number | 4819J |
| Movement | Quartz |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Leather |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 25 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | White |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Leather |
| Bracelet length | 160 mm |
Patek Philippe Calatrava 4819j 25MM Yellow Gold Case Quartz
$399.00 Original price was: $399.00.$249.00Current price is: $249.00.
SKU: PP218-4907
Category: Calatrava
Tags: 160 mm, 25 mm case diameter, 4819j, 5 mm, calatrava, leather bracelet material, quartz, sapphire crystal, white dial, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Calatrava 4819j 25MM Yellow Gold Case Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5038g 36MM White Gold Case Automatic
Sale!














Reviews
There are no reviews yet.