|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Calatrava |
| Reference number | 3923A |
| Movement | Manual winding |
| Case material | Steel |
| Bracelet material | Leather |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
|
Case |
|
| Case material | Steel |
| Case diameter | 31.5 mm |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Leather |
| Bracelet length | 159 mm |
Patek Philippe Calatrava 3923a 31.5MM Steel Case Manual Winding
$499.00 Original price was: $499.00.$349.00Current price is: $349.00.
SKU: PP218-1514
Category: Calatrava
Tags: 159 mm, 31.5 mm case diameter, 3923a, calatrava, leather bracelet material, manual winding, steel case material
Be the first to review “Patek Philippe Calatrava 3923a 31.5MM Steel Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!










Reviews
There are no reviews yet.