|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Calatrava |
| Reference number | 3574A |
| Movement | Manual winding |
| Gender | Men’s watch/Unisex |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
|
Case |
|
| Case diameter | 35 mm |
| Thickness | 7.5 mm |
| Dial | Silver |
Patek Philippe Calatrava 3574a Manual Winding
$339.00 Original price was: $339.00.$189.00Current price is: $189.00.
SKU: PP218-3201
Category: Calatrava
Tags: 3574a, 7.5 mm, calatrava, manual winding, mens watch, silver dial, unisex watch
Be the first to review “Patek Philippe Calatrava 3574a Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5038g 36MM White Gold Case Automatic
Sale!
Sale!
Sale!





Reviews
There are no reviews yet.