|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Aquanaut |
| Reference number | 5065A/1A-010 |
| Movement | Automatic |
| Case material | Steel |
|
Caliber |
|
| Movement | Automatic |
|
Case |
|
| Case material | Steel |
| Case diameter | 38 mm |
| Dial | Black |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet length | 185 mm |
Patek Philippe Aquanaut 5065a/1a-010 38MM Steel Case Automatic
$699.00 Original price was: $699.00.$549.00Current price is: $549.00.
SKU: PP218-5506
Category: Aquanaut
Tags: 38 mm case diameter, 5065a/1a-010, aquanaut, automatic, black dial, steel case material
Be the first to review “Patek Philippe Aquanaut 5065a/1a-010 38MM Steel Case Automatic” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!






Reviews
There are no reviews yet.