|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Reference number | 3733/1G |
| Movement | Manual winding |
| Case material | White gold |
| Gender | Men’s watch/Unisex |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
| Movement/Caliber | 215 |
|
Case |
|
| Case material | White gold |
| Case diameter | 33 x 29 mm |
| Thickness | 7 mm |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet length | 180 mm |
Patek Philippe 3733/1g 33x29MM White Gold Case Manual Winding
$539.00 Original price was: $539.00.$389.00Current price is: $389.00.
SKU: PP218-3873
Category: Patek Philippe others
Tags: 215, 33x29 mm case diameter, 3733/1g, 7 mm, manual winding, mens watch, unisex watch, white gold case material
Be the first to review “Patek Philippe 3733/1g 33x29MM White Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5270/1r Rose Gold Case Manual Winding
Sale!
Sale!
















Reviews
There are no reviews yet.