|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Calatrava |
| Reference number | 5153G-010 |
| Movement | Automatic |
| Case material | White gold |
|
Caliber |
|
| Movement | Automatic |
|
Case |
|
| Case material | White gold |
| Case diameter | 38 mm |
| Thickness | 8 mm |
| Dial | Silver |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet color | Black |
| Lug width | 20 mm |
Patek Philippe Calatrava 5153g-010 38MM White Gold Case Automatic
$679.00 Original price was: $679.00.$529.00Current price is: $529.00.
SKU: PP218-7123
Category: Calatrava
Tags: 20 mm lug width, 38 mm case diameter, 5153g-010, 8 mm, automatic, calatrava, silver dial, white gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Calatrava 5153g-010 38MM White Gold Case Automatic” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5038g 36MM White Gold Case Automatic
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!







Reviews
There are no reviews yet.