|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Twenty~4 |
| Reference number | 4910/010 |
| Movement | Quartz |
| Case material | Steel |
| Bracelet material | Steel |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
|
Case |
|
| Case material | Steel |
| Case diameter | 25 mm |
| Thickness | 7 mm |
| Dial | Silver |
| Dial numerals | Roman numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Steel |
| Bracelet color | Silver |
| Bracelet length | 159 mm |
| Clasp | Double-fold clasp |
Patek Philippe Twenty-4 4910/010 25MM Steel Case Quartz
$559.00 Original price was: $559.00.$409.00Current price is: $409.00.
SKU: PP218-7014
Category: Twenty-4
Tags: 159 mm, 25 mm case diameter, 4910/010, 7 mm, double-fold clasp, quartz, roman numerals, silver bracelet, silver dial, steel bracelet material, steel case material, twenty-4, womens watch
Be the first to review “Patek Philippe Twenty-4 4910/010 25MM Steel Case Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!





Reviews
There are no reviews yet.