|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Calatrava |
| Reference number | N/A |
| Movement | Manual winding |
| Case material | White gold |
| Bracelet material | Satin |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
|
Case |
|
| Case material | White gold |
| Case diameter | 33 mm |
| Thickness | 7 mm |
| Dial | Blue |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Satin |
| Lug width | 17 mm |
Patek Philippe Calatrava N/a 33MM White Gold Case Manual Winding
$599.00 Original price was: $599.00.$449.00Current price is: $449.00.
SKU: PP218-5331
Category: Calatrava
Tags: 17 mm lug width, 33 mm case diameter, 7 mm, blue dial, calatrava, manual winding, n/a, satin bracelet material, white gold case material, womens watch
Be the first to review “Patek Philippe Calatrava N/a 33MM White Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Patek Philippe others
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!




Reviews
There are no reviews yet.