|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Golden Ellipse |
| Reference number | 3738/115 |
| Movement | Automatic |
| Bracelet material | Yellow gold |
|
Caliber |
|
| Movement | Automatic |
| Movement/Caliber | 0 |
|
Case |
|
| Case diameter | 30 mm |
| Thickness | 5.5 mm |
| Bezel material | Yellow gold |
| Dial | Gold |
| Dial numerals | No numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Yellow gold |
| Bracelet length | 165 mm |
| Lug width | 20 mm |
Patek Philippe Golden Ellipse 3738/115 Automatic
$399.00 Original price was: $399.00.$249.00Current price is: $249.00.
SKU: PP218-7763
Category: Golden Ellipse
Tags: 165 mm, 20 mm lug width, 3738/115, 5.5 mm, automatic, gold dial, golden ellipse, no numerals, yellow gold bezel material, yellow gold bracelet material
Be the first to review “Patek Philippe Golden Ellipse 3738/115 Automatic” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!







Reviews
There are no reviews yet.