|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Calatrava |
| Reference number | N/A |
| Movement | Manual winding |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Yellow gold |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 33 mm |
| Thickness | 7 mm |
| Dial | White |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Yellow gold |
| Lug width | 19 mm |
Patek Philippe Calatrava N/a 33MM Yellow Gold Case Manual Winding
$359.00 Original price was: $359.00.$209.00Current price is: $209.00.
SKU: PP218-7717
Category: Calatrava
Tags: 19 mm lug width, 33 mm case diameter, 7 mm, calatrava, manual winding, n/a, white dial, womens watch, yellow gold bracelet material, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Calatrava N/a 33MM Yellow Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!







Reviews
There are no reviews yet.