|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Gondolo |
| Reference number | 5098R-001 |
| Movement | Manual winding |
| Case material | Rose gold |
| Bracelet material | Calf skin |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
| Movement/Caliber | 0 |
|
Case |
|
| Case material | Rose gold |
| Case diameter | 32 mm |
| Thickness | 9.4 mm |
| Bezel material | Rose gold |
| Dial | Silver |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Calf skin |
| Bracelet length | 140 mm |
| Lug width | 17 mm |
Patek Philippe Gondolo 5098r-001 32MM Rose Gold Case Manual Winding
$599.00 Original price was: $599.00.$449.00Current price is: $449.00.
SKU: PP218-7426
Category: Gondolo
Tags: 140 mm, 17 mm lug width, 32 mm case diameter, 5098r-001, 9.4 mm, calf skin bracelet material, gondolo, manual winding, rose gold bezel material, rose gold case material, silver dial
Be the first to review “Patek Philippe Gondolo 5098r-001 32MM Rose Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5039g 35MM White Gold Case Automatic
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!







Reviews
There are no reviews yet.