|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Gondolo |
| Reference number | 4824G-001 |
| Movement | Quartz |
| Case material | White gold |
| Bracelet material | Leather |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
|
Case |
|
| Case material | White gold |
| Case diameter | 22.2 mm |
| Thickness | 5.2 mm |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | White |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Leather |
| Bracelet length | 145 mm |
Patek Philippe Gondolo 4824g-001 22.2MM White Gold Case Quartz
$599.00 Original price was: $599.00.$449.00Current price is: $449.00.
SKU: PP218-7258
Category: Gondolo
Tags: 145 mm, 22.2 mm case diameter, 4824g-001, 5.2 mm, gondolo, leather bracelet material, quartz, sapphire crystal, white dial, white gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Gondolo 4824g-001 22.2MM White Gold Case Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5038g 36MM White Gold Case Automatic
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!














Reviews
There are no reviews yet.