|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Reference number | 4311 |
| Movement | Manual winding |
| Bracelet material | Leather |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
| Movement/Caliber | 0 |
|
Case |
|
| Case diameter | 25 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Bezel material | Yellow gold |
| Dial numerals | No numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Leather |
| Bracelet length | 140 mm |
| Lug width | 20 mm |
Patek Philippe 4311 Manual Winding
$539.00 Original price was: $539.00.$389.00Current price is: $389.00.
SKU: PP218-6900
Category: Patek Philippe others
Tags: 140 mm, 20 mm lug width, 4311, 6 mm, leather bracelet material, manual winding, no numerals, yellow gold bezel material
Be the first to review “Patek Philippe 4311 Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5140r-001 37MM Rose Gold Case Automatic
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!






Reviews
There are no reviews yet.