|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Twenty~4 |
| Reference number | 4910-10A |
| Movement | Quartz |
| Case material | Steel |
| Bracelet material | Steel |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
|
Case |
|
| Case material | Steel |
| Case diameter | 30 x 25 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Water resistance | 3 ATM |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Blue |
| Dial numerals | Roman numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Steel |
| Bracelet color | Steel |
| Bracelet length | 170 mm |
| Bracelet thickness | 3 mm |
| Lug width | 21 mm |
| Clasp | Fold clasp |
| Clasp material | Steel |
| Buckle width | 21 mm |
Patek Philippe Twenty-4 4910-10a 30x25MM Steel Case Quartz
$599.00 Original price was: $599.00.$449.00Current price is: $449.00.
SKU: PP218-5477
Category: Twenty-4
Tags: 170 mm, 21 mm buckle width, 21 mm lug width, 3 atm water resistance, 3 mm bracelet thickness, 30x25 mm case diameter, 4910/10a, 6 mm, blue dial, fold clasp, quartz, roman numerals, sapphire crystal, steel bracelet, steel bracelet material, steel case material, steel clasp material, twenty-4, womens watch
Be the first to review “Patek Philippe Twenty-4 4910-10a 30x25MM Steel Case Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5327g-001 39MM White Gold Case Automatic
Sale!
Sale!












Reviews
There are no reviews yet.