|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Golden Ellipse |
| Reference number | 4830 |
| Movement | Quartz |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Crocodile skin |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
| Movement/Caliber | E15 |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 25.5 x 23 mm |
| Thickness | 5.5 mm |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | White |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Crocodile skin |
| Bracelet color | Black |
| Lug width | 12 mm |
| Clasp | Buckle |
Patek Philippe Golden Ellipse 4830 25.5x23MM Yellow Gold Case Quartz
$339.00 Original price was: $339.00.$189.00Current price is: $189.00.
SKU: PP218-5326
Category: Golden Ellipse
Tags: 12 mm lug width, 25.5x23 mm case diameter, 4830, 5.5 mm, black bracelet, buckle, crocodile skin bracelet material, e15, golden ellipse, quartz, sapphire crystal, white dial, womens watch, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Golden Ellipse 4830 25.5x23MM Yellow Gold Case Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!








Reviews
There are no reviews yet.