|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Calatrava |
| Reference number | 3919J-001 |
| Movement | Manual winding |
| Case material | Yellow gold |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 33 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Dial | White |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet color | Black |
| Lug width | 18 mm |
Patek Philippe Calatrava 3919j-001 33MM Yellow Gold Case Manual Winding
$399.00 Original price was: $399.00.$249.00Current price is: $249.00.
SKU: PP218-4939
Category: Calatrava
Tags: 18 mm lug width, 33 mm case diameter, 3919j-001, 5 mm, calatrava, manual winding, white dial, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Calatrava 3919j-001 33MM Yellow Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!







Reviews
There are no reviews yet.