|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Reference number | 3491/3 |
| Movement | Manual winding |
| Case material | White gold |
| Gender | Men’s watch/Unisex |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
| Movement/Caliber | 175 |
|
Case |
|
| Case material | White gold |
| Case diameter | 26 x 5 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Dial | Silver |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet length | 185 mm |
Patek Philippe Mar-91 26x5MM White Gold Case Manual Winding
$339.00 Original price was: $339.00.$189.00Current price is: $189.00.
SKU: PP218-4756
Category: Patek Philippe others
Tags: 175, 26x5 mm case diameter, 5 mm, manual winding, mar-91, mens watch, silver dial, unisex watch, white gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Mar-91 26x5MM White Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Complications Chronograph
Patek Philippe Complications Chronograph 5930g-001 40MM White Gold Case Automatic Movement












Reviews
There are no reviews yet.