|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Twenty~4 |
| Reference number | 7300/1200A |
| Movement | Automatic |
| Case material | Steel |
| Bracelet material | Steel |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Automatic |
|
Case |
|
| Case material | Steel |
| Case diameter | 36 mm |
| Water resistance | 3 ATM |
| Bezel material | Silver |
| Dial | Blue |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Steel |
| Bracelet color | Silver |
| Bracelet length | 165 mm |
| Lug width | 21 mm |
Patek Philippe Twenty-4 7300/1200a 36MM Steel Case Automatic
$499.00 Original price was: $499.00.$349.00Current price is: $349.00.
SKU: PP218-4269
Category: Twenty-4
Tags: 165 mm, 21 mm lug width, 3 atm water resistance, 36 mm case diameter, 7300/1200a, automatic, blue dial, silver bezel material, silver bracelet, steel bracelet material, steel case material, twenty-4, womens watch
Be the first to review “Patek Philippe Twenty-4 7300/1200a 36MM Steel Case Automatic” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!







Reviews
There are no reviews yet.