|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Calatrava |
| Reference number | 5127J-001 |
| Movement | Automatic |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Leather |
|
Caliber |
|
| Movement | Automatic |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 37 mm |
| Thickness | 8.8 mm |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Silver |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Leather |
| Bracelet length | 175 mm |
Patek Philippe Calatrava 5127j-001 37MM Yellow Gold Case Automatic
$379.00 Original price was: $379.00.$229.00Current price is: $229.00.
SKU: PP218-4160
Category: Calatrava
Tags: 175 mm, 37 mm case diameter, 5127j-001, 8.8 mm, automatic, calatrava, leather bracelet material, sapphire crystal, silver dial, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Calatrava 5127j-001 37MM Yellow Gold Case Automatic” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
















Reviews
There are no reviews yet.