|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Nautilus |
| Reference number | 7010G-001 |
| Movement | Quartz |
| Case material | White gold |
| Bracelet material | Leather |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
|
Case |
|
| Case material | White gold |
| Case diameter | 32 mm |
| Thickness | 7 mm |
| Water resistance | 6 ATM |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Silver |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Leather |
| Bracelet length | 155 mm |
Patek Philippe Nautilus 7010g-001 32MM White Gold Case Quartz
$379.00 Original price was: $379.00.$229.00Current price is: $229.00.
SKU: PP218-4059
Category: Nautilus
Tags: 155 mm, 32 mm case diameter, 6 atm water resistance, 7 mm, 7010g-001, leather bracelet material, nautilus, quartz, sapphire crystal, silver dial, white gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Nautilus 7010g-001 32MM White Gold Case Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!











Reviews
There are no reviews yet.