|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Chronograph |
| Reference number | 130A |
| Movement | Manual winding |
| Case material | Steel |
| Gender | Men’s watch/Unisex |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
|
Case |
|
| Case material | Steel |
| Case diameter | 33.5 mm |
| Thickness | 12 mm |
|
Functions |
|
| Chronograph, Date, Tachymeter | |
Patek Philippe Chronograph 130a 33.5MM Steel Case Manual Winding
$499.00 Original price was: $499.00.$349.00Current price is: $349.00.
SKU: PP218-3972
Category: Chronograph
Tags: 12 mm, 130a, 33.5 mm case diameter, chronograph, manual winding, mens watch, steel case material, unisex watch
Be the first to review “Patek Philippe Chronograph 130a 33.5MM Steel Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
















Reviews
There are no reviews yet.