|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Travel Time |
| Reference number | 4864J-010 |
| Movement | Manual winding |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Crocodile skin |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Manual winding |
| Movement/Caliber | 215/156 |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 29.5 mm |
| Thickness | 9 mm |
| Crystal | Mineral Glass |
| Dial | White |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Crocodile skin |
| Bracelet color | Brown |
| Bracelet length | 160 mm |
| Lug width | 16 mm |
| Clasp | Buckle |
Patek Philippe Travel Time 4864j-010 29.5MM Yellow Gold Case Manual Winding
$459.00 Original price was: $459.00.$309.00Current price is: $309.00.
SKU: PP218-3595
Category: Travel Time
Tags: 16 mm lug width, 160 mm, 215/156, 29.5 mm case diameter, 4864j-010, 9 mm, brown bracelet, buckle, crocodile skin bracelet material, manual winding, mineral glass, travel time, white dial, womens watch, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Travel Time 4864j-010 29.5MM Yellow Gold Case Manual Winding” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!









Reviews
There are no reviews yet.