|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Gondolo |
| Reference number | 4824/001 |
| Movement | Quartz |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Yellow gold |
| Gender | Women’s watch |
|
Caliber |
|
| Movement | Quartz |
| Movement/Caliber | E15 |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 22 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Water resistance | 3 ATM |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial numerals | Arabic numerals |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Yellow gold |
| Bracelet color | Gold |
| Bracelet length | 160 mm |
| Lug width | 14 mm |
| Clasp | Fold clasp |
Patek Philippe Gondolo 4824/001 22MM Yellow Gold Case Quartz
$539.00 Original price was: $539.00.$389.00Current price is: $389.00.
SKU: PP218-3473
Category: Gondolo
Tags: 14 mm lug width, 160 mm, 22 mm case diameter, 3 atm water resistance, 4824/001, 5 mm, arabic numerals, e15, fold clasp, gold bracelet, gondolo, quartz, sapphire crystal, womens watch, yellow gold bracelet material, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Gondolo 4824/001 22MM Yellow Gold Case Quartz” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Perpetual Calendar
Patek Philippe Perpetual Calendar 5270/1r Rose Gold Case Manual Winding
Sale!
Sale!
Sale!










Reviews
There are no reviews yet.