|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Calatrava |
| Reference number | 200110 |
| Movement | Automatic |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Calf skin |
| Gender | Men’s watch/Unisex |
|
Caliber |
|
| Movement | Automatic |
|
Case |
|
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 33 mm |
| Thickness | 7.5 mm |
| Dial | Silver |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Calf skin |
| Bracelet color | Brown |
| Bracelet length | 191 mm |
| Clasp | Buckle |
Patek Philippe Calatrava 200110 33MM Yellow Gold Case Automatic
$339.00 Original price was: $339.00.$189.00Current price is: $189.00.
SKU: PP218-3266
Category: Calatrava
Tags: 191 mm, 200110, 33 mm case diameter, 7.5 mm, automatic, brown bracelet, buckle, calatrava, calf skin bracelet material, mens watch, silver dial, unisex watch, yellow gold case material
Be the first to review “Patek Philippe Calatrava 200110 33MM Yellow Gold Case Automatic” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!






Reviews
There are no reviews yet.