|
Basic Info |
|
| Brand | Patek Philippe |
| Model | Calatrava |
| Movement | Automatic |
| Bracelet material | Leather |
| Gender | Men’s watch/Unisex |
|
Caliber |
|
| Movement | Automatic |
|
Case |
|
| Case diameter | 33 mm |
| Crystal | Glass |
| Dial | White |
|
Bracelet/strap |
|
| Bracelet material | Leather |
| Bracelet color | Gold |
| Bracelet length | 200 mm |
| Lug width | 18 mm |
| Clasp | Buckle |
Patek Philippe Calatrava Automatic
$639.00 Original price was: $639.00.$489.00Current price is: $489.00.
SKU: PP218-2784
Category: Calatrava
Tags: 18 mm lug width, 200 mm, automatic, buckle, calatrava, glass, gold bracelet, leather bracelet material, mens watch, unisex watch, white dial
Be the first to review “Patek Philippe Calatrava Automatic” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!










Reviews
There are no reviews yet.